V pátek 7. 6. 2019 se konala jubilejní 10. Muzejní noc. Jako vždy nabídla pestrý program pro děti i dospělé a všichni jsme si společně užili nově otevřenou muzejní kavárnu s posezením ve dvorečku i na zahrádce.

Událostí večera byla bezesporu vernisáž slavného fotografa Tono Stana, který uvedl svou výstavu velkoformátových fotografií GO NORTH.

Petrpaslíkovo divadlo je velmi oblíbenou stálicí muzejních akcí, čemu odpovídá i stoupající návštěvnost dětských představení.

Hra světel a stínů v muzejním sklepení nabídl návštěvníkům Ateliér KIM SAM - osvětlené modely hradů a zámků navodily pohádkovou atmosféru.

Taneční vystoupení dětí ze skupiny TS Dance Smileis Semily rozpohybovalo Pojizerskou galerii!

Následovala přehlídka šperků výtvarníka Ladislava Olivy, která rozzářila oči všech přítomných žen..

/fotogalerie bude doplněna :-) /

                                                 *

 

16. 6. 2018 proběhla v našem muzeu již 9. Muzejní noc. Nechybělo představení pro děti - Petrpaslíkovo divadlo, ani další módní přehlídka - nejen z muzejních sbírek, která návštěvníkům představila módu 70. let. Nabízíme Vám několik fotografií - pro ty, kteří se do muzea nedostali i pro ty, kteří na sobotní večer rádi zavzpomínají :-)

 

Během Muzejní noci 16. 6. 2017 měli návštěvníci příležitost vidět oblečení 50., 60. a 70. let minulého století. O tom, jak to našim modelkám slušelo, se můžete přesvědčit v následující fotogalerii :-)